Suuhugieen.ee suuhugieen.ee: parim suuhoolduses

Parim suuhoolduses

Sunstar Gum ametlik esindaja Sunstar Gum ametlik esindaja

Hammaste valgendamine

Ostukorvis on 0 0,00 eest.

Ostukorv on tühi

Sisenen püsikliendina | Registreerun püsikliendiks | Unustasin salasõna

GUM® Original White valgendava toimega seeria

Hammaste loomulik valge värvus võib kaduda pigmente sisaldavate toitude või jookide (nt kohv, tee, vein) tarvitamise, suitsetamise, ravimite või vananemise tõttu.

GUM Original White seeria aitab taastada hammaste algset loomulikku heledust ilma hammaste tervist ohustamata.

Nüüd on Teil võimalus taastada valgem naeratus harjates hambaid GUM Original White hambapastaga ilma igemeid või hambaid kahjustamata. Regulaarne söövitavaid ja pleegitavaid aineid mittesisaldava hambapasta GUM Original White kasutamine eemaldab efektiivselt plekid ja aitab vältida nende haardumist ja taasteket. GUM Original White on kliiniliselt testitud plekieemaldus- ja plekiennetusomadustega, mis pakub maksimaalset tulemust ilma hammaste tervist kahjustamata. Samuti soovitame kasutada peale professionaalseid puhastus- või valgendusprotseduure, aitamaks vältida plekkide taasesinemist.

GUM Original White suurendatud fluoriidisisaldus kaitseb ja varustab hamba emaili mineraalidega, kaitstes seda maksimaalselt lagunemise vastu ja tagades ühtlasema ja säravama pinnaviimistluse. Agressiivsete söövitavate ainete puudumine tagab Teie igemete tervise. GUM Original White aitab taastada ja nautida Teie ainulaadset valget naeratust, kaitstes samal ajal ka suuõõne tervist.

Tooted:
Maksimaalse mõju saavutamiseks kasutage koos teiste GUM toodetega: