Suuhugieen.ee suuhugieen.ee: parim suuhoolduses

Parim suuhoolduses

Sunstar Gum ametlik esindaja Sunstar Gum ametlik esindaja

Igemete hooldus

Ostukorvis on 0 0,00 eest.

Ostukorv on tühi

Sisenen püsikliendina | Registreerun püsikliendiks | Unustasin salasõna

Periodontaalsed hooldusvahendid

Paroex sari – igemehaiguste vältimiseks

Paroex sari

Igemeprobleemid on ühed kõige levinumad tervisehäired maailmas: arvatakse, et 70% maailma elanikkonnast kannatab mõne igemetega seotud terviseprobleemi all. Nende põhjuseks on peamiselt bakteriaalse biokihi (hambakatu) ladestumine hammaste kõigil pindadel. Kui hambakatt jäetakse eemaldamata, võib põhjustada kroonilisi bakteriaalseid infektsioone, mis haaravad nii igemeid kui ka hambaid toetavaid luid. Seetõttu on hambakatu korralik eemaldamine igemete tervise säilitamise huvides esmatähtis.

GUM Paroexi spetsiaalne koostis sisaldab kahetoimelist hambakatu vastast süsteemi, et võimaldab hambakattu maksimaalselt eemaldada ja tagada igemete optimaalse tervise.

  • Kloorheksidiindiglükonaat on professionaalne vahend hambakatu eemaldamiseks ja igemete tervise säilitamiseks. See on laiatoimeline antiseptik, mis kõrvaldab tõhusalt bakteriaalses hambakatus sisalduvad kahjulikud mikroorganismid, ning selle suurepärane püsivus tagab pikaajalise toime. Kloorheksidiin lagundab olemasoleva hambakatu struktuuri ja takistab uue katu kinnitumist hammastele, hävitades seda tekitavad mikroorganismid.
  • Tsetüülpüridiinkloriid (CPC) on hambakatu vastane ja toksiine neutraliseeriv aine, mis moodustab maksimaalse bakteritevastase kaitsega „kahetoimelise hambakatu vastase süsteemi”. Kloorheksidiini toime võimendamine CPC abil aitab igasuguseid suuõõne bakterite poolt eritatavaid toksiine paremini neutraliseerida. Bakterite surmamisel ja lagundamisel eritavad need põletiku teket soodustavaid toksiine, lipopolüsahhariide (LPS) - seega on nende neutraliseerimine täieliku antibakteriaalse periodontaalse ravi oluline osa.

GUM Paroexi soovitatakse kasutada igemeprobleemide ravi ja hooldusfaasi ajal, samuti ortodontiliste konstruktsioonide ja implantaatide puhul, proteesistomatiidi raviks, enne ja pärast suuõõne operatsiooni, samuti vanurite hambahoolduses ja isikutel, kes ei ole võimelised suuõõne hügieenitoiminguid korrektselt sooritama.

GUM Paroexi spetsiaalselt välja töötatud koostis ei sisalda alkoholi ning astmeliselt reguleeritud ja otstarbele kohandatud kloorheksidiinisisaldus võimaldab tooteid kasutada igas igemete ravi faasis:

GUM Paroex geeli ja hambapasta spetsiaalne koostis ei sisalda anioonseid vahtu tekitavaid aineid (nagu nt. naatriumlaurüülsulfaat), et tagada olulisimate toimeainete maksimaalne tõhusus ja ennetada suuõõne limaskestade võimalikku ärritust. Tooted sisaldavad ka järgmisi aineid:

  • E-vitamiin, üks tõhusamaid antioksüdante, mis aitab neutraliseerida igemekudede rakke kahjustavaid vabu radikaale
  • Aloe Vera, mis aitab toita ja rahustada suuõõne ärritatud kudesid
  • Provitamiin B5, toniseeriv aine, mis aitab elustada suuõõne limaskesti
  • GUM Paroex 0,06% hambapasta, mis on mõeldud igapäevaseks hambakatu ennetamiseks, sisaldab ka 950ppm fluoriiidiioone, mis aitavad hoida hambaid tugevate ja tervetena
Tooted:
Maksimaalse mõju saavutamiseks kasutage koos teiste GUM toodetega: