Suuhugieen.ee suuhugieen.ee: parim suuhoolduses

Parim suuhoolduses

Sunstar Gum ametlik esindaja Sunstar Gum ametlik esindaja

Kaariese profülaktika

Ostukorvis on 0 0,00 eest.

Ostukorv on tühi

Sisenen püsikliendina | Registreerun püsikliendiks | Unustasin salasõna

Täiustatud hambakaitse emailist igemeteni

GUM Protect Plus

Vähendab mineraalide kadu ja soodustab hambaemaili ja dentiini remineraliseerumist.

Võitleb täiskasvanute hamba- ja hambajuure kaariesega. Lisaks tavalisele esmasele kaariesele esineb veel kahte tüüpi täiskasvanute kaariest: teisene kaaries (tekib uue plommi kõrvale) ja „hambajuure kaaries”. Hambajuure kaaries tekib vabale dentiinile igemete piiril ja levib edasi krooni emailile. See järgneb igemepiiri taandumisele periodontilise haiguse tõttu. Kuna vaba dentiin on pehme ja õrn, siis levib hambajuure kaaries üsna kiiresti.

GUM Protect Plus tooteseeria arenenud kaitsesüsteem on loodud erilise patenteeritud aktiivainete kombinatsiooni põhjal, mis tagab pideva suuõõne hügieeni, mis aitab kaitsta nii emaili kui igemejoone all asuvat dentiini.

  1. Isomaltoos aitab parandada fluoriidi imendumist ja emaili fluoriidi vastuvõtlikkust.
  2. Fluoriidi ja tsinkoksiidi kombinatsioon aitab juurepinna dentiini tugevdada ja kaitsta. Fluoriidi ja tsinkoksiidi sünergiline jõud suurendab dentiini vastupanu lagunemisele ja minimeerib kaltsiumikadu.
  3. Vitamiin E ja pro-vitamiin B5 aitavad hoida Teie igemed elujõulisena, mis pakub hammastele tugevama aluse. Vitamiin E on üks võimsamaid antioksüdante ja aitab võidelda vabade radikaalidega, mis ründavad Teie igemeid.
Tooted:
Maksimaalse mõju saavutamiseks kasutage koos teiste GUM toodetega: