Suuhugieen.ee suuhugieen.ee: parim suuhoolduses

Parim suuhoolduses

Sunstar Gum ametlik esindaja Sunstar Gum ametlik esindaja

Bränd, mis muudab maailma

Ostukorvis on 0 0,00 eest.

Ostukorv on tühi

Sisenen püsikliendina | Registreerun püsikliendiks | Unustasin salasõna

GUM® ehk ‘igemed’ – tegemist on ainsa brändiga, mis on loodud spetsiaalselt igemehaiguste ennetamiseks. Tundes igemehaiguste tekkemehhanisme ning peamisi põhjusi, pakume oma klientidele tooteid, mis võimaldavad võidelda igemehaiguste ning nende mõjuga üleüldisele tervisele ning heaolule. Igemehaiguste, nagu näiteks gingiviidi ning parodontiidi näol on tegemist suuõõnes elava bakteri poolt põhjustatud parodondihaigustega.

Gingiviit: parodondihaiguste kergeim vorm. Igemed hakkavad punetama, lähevad paiste ning hakkavad veritsema. Õnneks on gingiviit korraliku suuhügieeni abil ennetatav ning operatsiooni abil kergesti ravitav.

Parodontiit: tavaliselt on selle näol tegemist gingiviidi edasiarenenud vormiga, millega kaasneb hammast ümbritsevate kudede põletik ning taskute tekkimine.

Parodondihaigused avaldavad mõju igemetele ning hamba kinnituskudedele. Kui seda hambakatu ladestumisest põhjustatud haigust ei ravita, võib see viia alveolaarluu lagunemise ning hammaste väljalangemiseni. Veelgi enam, bakterid võivad sattuda vereringesse ning põhjustada mitmesuguseid vaevusi.