Suuhugieen.ee suuhugieen.ee: parim suuhoolduses

Parim suuhoolduses

Sunstar Gum ametlik esindaja Sunstar Gum ametlik esindaja

Ostukorvis on 0 0,00 eest.

Ostukorv on tühi

Sisenen püsikliendina | Registreerun püsikliendiks | Unustasin salasõna

BlanX® Med sari

Islandi samblikel põhinev ja õrnatoimelisi mikrokuulikesi sisaldav, mitteabrasiivsete valgendavate hambapastade sari.

BlanX® on esimene kaitsev kosmeetiline hambapasta, mis põhineb arktilistel samblikutel - Islandi samblik (Cetraria Islandica) ja Kare habesamblik (Usnea Barbata) - ja muudab hambad päev-päevalt valgemaks. Selle aktiivne toimeaine tegutseb valikuliselt nende mikroorganismide vastu, mis osalevad katu moodustamisel, eriti streptokoki bakteri vastu. Samblikud koosnevad vetikate ja seente vahelisest sümbioosist, suudavad ammutada energiat päikesest ning elada äärmuslikes tingimustes, asustades saastamata maad nagu Arktika. Just tänu nendele aktiivsetele toimeainetele valgendab BlanX® hambaid loomulikult emaili kahjustamata.

Miks BlanX® on ohutu valgendav hambapasta?

Kuna see hügieenivahend on mõeldud pikaajaliseks regulaarseks kasutamiseks, hea valgendav hambapasta peaks kindlustama kõrge taluvuse ja bioühilduvuse nii hammaste kui ka igemete limaskestaga. Blanx hambapastad on loodud arvestades hammaste füsioloogiat ja neid on põhjalikult uuritud.

Näiteks keskmine RDA BlanX Med hambapastades on alla 55.

____________________________________________________________


BlanX® Med White Teeth, 100ml
Mitteabrasiivne valgendav hambapasta

Esimene valgendav hambapasta, mis aitab tagada nii ilusat naeratust kui ka kestvat, ohutut ja märgatavat hambaemaili valgenemist tänu kombineeritud Islandi sambliku ning fluori sooladest ja ränidioksiidist koosnevate mikrograanulite toimele. 

CE märgistusega meditsiiniseade.

BlanX® Med Intensive Stain Removal, 100ml
Valgendav hambapasta tubaka- ja kohvisõpradele

Mitteabrasiivne valgendav hambapasta eemaldab hambaemailist tubakast, toidust ja jookidest tingitud plekke ja pigmente ning tasakaalustab suuõõne mikrofloorat. Lisaks selle unikaalsele koostisele sisaldab hambapasta bambuse mikropulbrit, mis võimaldab kiiresti ja ohutult eemaldada hambaemailist kattu ja pigmente

BlanX® Med Active Enamel Protection, 100ml
Valgendav hambapasta hambaemaili kaitseks

Mitteabrasiivne valgendav pasta taastab ja tugevdab hambaemaili, väldib kaariest, igemepõletikku, kaitseb hambakatu eest ning annab hammastele tagasi nende loomuliku värvi tänu koostisesse kuuluvatele arktiliste samblike mikrograanulitele ja tsingi ioonidele, mis aitavad varustada hambaid mineraalainetega.
CE märgistusega meditsiiniseade.

BlanX® Med Delicate Gums, 100ml
Valgendav hambapasta õrnadele igemetele

Hambapasta põletikuvastane ning efektiivne ja õrnaloomuline valgendav toime baseerub islandi sambliku ja lagritsajuure ekstraktide koostoimel. Looduslikel ainetel põhinevad mikrokuulikesed kaitsevad nõrgaid ja rahustavad valutavaid igemeid, aitavad vältida hambakatu ja kaariese teket.

BlanX® Med Sensitive Teeth, 100ml
Valgendav hambapasta tundlikele hammastele

Mitteabrasiivne hambapasta sisaldab tundlike hammaste emaili tugevdavat toimeainet hüdroksüapatiit, kaaliumkloriid ja naatriumfloriid ning tänu Islandi sambliku ekstraktile hoiab hambakatu kontrolli all, väldib kaariese teket ja taastab tumenenud hammaste endise värvi.

____________________________________________________________

Nr Kirjeldus KogusTarbija hind Korvis
 | BlanX® Med White Teeth100 ml11,95 €+
 | BlanX® Med Intensive Stain Removal100 ml11,95 €+
 | BlanX® Med Active Enamel Protection100 ml11,95 €+
 | BlanX® Med Delicate Gums100 ml11,95 €+
 | BlanX® Med Sensitive Teeth100 ml11,95 €+
Lugemist