Suuhugieen.ee suuhugieen.ee: parim suuhoolduses

Parim suuhoolduses

Sunstar Gum ametlik esindaja Sunstar Gum ametlik esindaja

Ostukorvis on 0 0,00 eest.

Ostukorv on tühi

Sisenen püsikliendina | Registreerun püsikliendiks | Unustasin salasõna

SensiVital suuloputusvedelik

Fluoriidiga alkoholivaba suuloputusvedelik tundlikele hammastele ja igemetele (Aloe Vera + Vitamin E + Pro-Vitamin B5)

GUM® SensiVital suuloputusvedelik
Toime

Igapäevane leevendus ja kaitse tundlikele hammastele ja igemetele. Elustab igemeid ja lisab hambaemailile mineraale.

Meie suu ei ole vananemisprotsessi eest kaitstud. Aja jooksul hakkavad igemed taanduma, paljastades hammaste juureala, kus ei ole kaitsvat emailikihti. Meie hammastest võivad kaduda ka mineraalid, mis samuti aitab kaasa hambaemaili lagunemisele. Ilma igemete ja emaili poolse kaitseta on meie hammaste juureala välistingimustele vastuvõtlik. Hammaste sees olevate mikroskoopiliste aukude ehk tuubulite kaudu pääsevad kuumus, külmus ja teised stimuleerijad hambanärvi ning põhjustavad valu. Selle paljastunud ala ümber võib tekkida ka hambakaaries. Kui me hingame, siis umbes 2% kogu sissehingatavast hapnikust jääb kehasse ning muutub ohtlikeks oksüdantideks (vabad radikaalid). Oksüdantide hulka kehas mõjutab ka ümbritsev keskkond, näiteks saastatus ja stress. Ei ole üllatav, et igemehaigustega inimestel on täheldatud madalamaid loomulikku kaitset andvate antioksüdantsete kemikaalide tasemeid.

GUM SensiVital fluroriidiga suuloputusvedeliku spetsiaalne kaitsesüsteem kaitseb tõhusalt liigsete oksüdantide eest, mis on peamiseks süüdlaseks rakkude vananemises ja kudede kahjustumises.

GUM SensiVital suuloputusvedeliku spetsiaalne koostis pakub igapäevast leevendust hammaste tundlikkuse vastu ning vähendab seda, tõstes suu loomulikku kaitsevõimet, et kaitsta hambaid ja igemeid väliste agressorite ja vananemise eest. Spetsiaalne koostis elustab igemeid ja annab hambaemailile mineraale, nii et teie suu on terve kogu elu. Alkoholivaba ja värske toode on ideaalne täiendus igapäevasele hügieenile.

Koostisse kuuluvad
  • Kaaliumnitraat (5%): on kliiniliselt tõestatud, et see vähendab hammaste tundlikkust, aitab blokeerida signaale hamba närvirakkude vahel, takistades ebameeldiva tundlikkuse teket.
  • Aloe vera: tuntud oma looduslike heade omaduste poolest; kaitseb kudesid ja kiirendab nende taastumist.
  • E-vitamiin: üks kõige võimsamaid antioksüdante, mis neutraliseerib ohtlikud vabad radikaalid, stimuleerib igemete vereringet ja kaitseb rakukesta ning parandab periodontaalset tervist.
  • Provitamiin B5 (D-pantenool): aitab stimuleerida igemekudede kasvu ja on tuntud oma taastavate omaduste poolest.
  • Fluoriid (250 ppm fluoriidioone) ja isomaltoos koos annavad hambaemailile mineraale ja tugevdavad seda, aidates vältida hambajuure paljastumist ja suurendades vastupanu hambakatule ja kaariesele.
Kasutamine

Loputage kaks korda päevas peale hammaste pesemist suud 10 kuni 15 ml tootega vähemalt 30 sekundi jooksul.

Maksimaalse mõju saavutamiseks kasutage koos ja .

Nr Kirjeldus KogusTarbija hind Korvis
1727 | 300 ml300 ml6,56 €+
Lugemist