Suuhugieen.ee suuhugieen.ee: parim suuhoolduses

Parim suuhoolduses

Sunstar Gum ametlik esindaja Sunstar Gum ametlik esindaja

Uudistooted

Ostukorvis on 0 0,00 eest.

Ostukorv on tühi

Sisenen püsikliendina | Registreerun püsikliendiks | Unustasin salasõna

 • BlanX® White Shock sari

  Maailmas ainuke valguse abil hambaid valgendav sari

  Coswell S.P.A. laboratoorium esitleb BlanX White Shocki lahendust, hammaste valgendamiseks mõeldud täielikku tootevalikut, mis sisaldab patenteeritud aktiivainet ActiluX®, mis on hambaemailile täiesti ohutu.
  ActiluX® aktiveerub loomuliku valguse käes ja taaslaeb end iga kord, kui sellele langeb valgus, misjärel hakkab see otsekohe ja pidevalt plekke põhjustavaid orgaanilisi molekule lõhustama. Mida rohkem valgust ActiluX® saab, seda intensiivsem on valgendav efekt.

  BlanX White Shock toimib ka keraamilistel ja polümeerist hambaproteesidel ning plommidel, valgendab ja eemaldab nendelt kollaka värvuse — selle tulemusena on kõik hambad ühtlast värvi. Hambapastade peroksiidivaba koostis on ohutu ka igemetele.

  Blanx White Shock ei sisalda:
  • vesinikperoksiidi
  • propüleenglükooli
  • parabeene
  • titaaniumdioksiidi
  • vahuainet (SLS)

  ____________________________________________________________

  BlanX® White Shock hambapasta 75 ml

  Igapäevaseks kasutamiseks mõeldud valgendav hambapasta. BlanX White Shocki koostis aktiveerub mistahes valguse käes ning muudab hambad valgemaks iga kord, kui suu lahti teed. BlanX White Shocki 75 ml hambapastat saab samuti kasutada koos BlanX LED-kork-aktivaatoriga.

  BlanX® White Shock hambapasta 50 ml + LED-kork-aktivaator

  BlanX LED-tuli on välja töötatud spetsiaalselt BlanX White Shocki hambapastade koostise valgendava efekti suurendamiseks. LED-aktivaatori toime on garanteeritud ainult koos BlanX White Shocki koostist sisaldavate toodetega.

  BlanX® White Shock intensiivne hooldus + Led Bite’i aktivaator

  BlanX White Shocki hooldusvahend sisaldab suures koguses aktiivset toimeainet ActiluX® intensiivsema valgendava tulemuse saamiseks.
  BlanX LED Bite’i aktivaatori abil satub võimas valgus otse hammaste pinnale, et võimendada ActiluX®i toimet. Mida rohkem valgust ActiluX® saab, seda intensiivsem on valgendav toime!
  BlanX LED Bite’i aktivaator on taaskasutatav!

  BlanX® White Shocki geelpliiats

  Valgendav geelpliiats ilma vesinikperoksiidita, mida saab kõikjale kaasa võtta!
  Geelpliiatsi on praktiline ja ohutu valgendav vahend, mis toimib hambaemailil, taastab hammaste valge värvi, eemaldades ka kõige tõrksamad plekid. Seda võib kasutada igal ajal koos vee ja hambaharjaga või lausa ilma veeta.

  BlanX® White Shocki SUUVESI 500 ml

  ActiluX® aktiivainega suuvesi toimib valguse abil pärast iga naeratust ning valgendab hambaid päeva jooksul. Kinnitub hammaste külge, aidates eemaldada baktereid tagades tervet ning tagades terve ja valge naeratuse ning värske hingeõhu.

  Kasutades BlanX White Shocki suuvett koos BlanX White Shocki hambapastaga, kindlustate põhjaliku suuõõne hoolduse.

  ____________________________________________________________

  Nr Kirjeldus KogusTarbija hind Korvis
   | BlanX® White Shock hambapasta75 ml7,50 €+
   | BlanX® White Shock hp + LED-kork50 ml12,50 €+
   | BlanX® White Shock inten. h. + LED Bite30 ml20,25 €+
   | BlanX® White Shocki geelpliiats1,8 ml13,20 €+
   | BlanX® White Shocki SUUVESI500 ml7,40 €+
 • BlanX® Med sari

  Islandi samblikel põhinev ja õrnatoimelisi mikrokuulikesi sisaldav, mitteabrasiivsete valgendavate hambapastade sari.

  BlanX® on esimene kaitsev kosmeetiline hambapasta, mis põhineb arktilistel samblikutel - Islandi samblik (Cetraria Islandica) ja Kare habesamblik (Usnea Barbata) - ja muudab hambad päev-päevalt valgemaks. Selle aktiivne toimeaine tegutseb valikuliselt nende mikroorganismide vastu, mis osalevad katu moodustamisel, eriti streptokoki bakteri vastu. Samblikud koosnevad vetikate ja seente vahelisest sümbioosist, suudavad ammutada energiat päikesest ning elada äärmuslikes tingimustes, asustades saastamata maad nagu Arktika. Just tänu nendele aktiivsetele toimeainetele valgendab BlanX® hambaid loomulikult emaili kahjustamata.

  Miks BlanX® on ohutu valgendav hambapasta?

  Kuna see hügieenivahend on mõeldud pikaajaliseks regulaarseks kasutamiseks, hea valgendav hambapasta peaks kindlustama kõrge taluvuse ja bioühilduvuse nii hammaste kui ka igemete limaskestaga. Blanx hambapastad on loodud arvestades hammaste füsioloogiat ja neid on põhjalikult uuritud.

  Näiteks keskmine RDA BlanX Med hambapastades on alla 55.

  ____________________________________________________________


  BlanX® Med White Teeth, 100ml
  Mitteabrasiivne valgendav hambapasta

  Esimene valgendav hambapasta, mis aitab tagada nii ilusat naeratust kui ka kestvat, ohutut ja märgatavat hambaemaili valgenemist tänu kombineeritud Islandi sambliku ning fluori sooladest ja ränidioksiidist koosnevate mikrograanulite toimele. 

  CE märgistusega meditsiiniseade.

  BlanX® Med Intensive Stain Removal, 100ml
  Valgendav hambapasta tubaka- ja kohvisõpradele

  Mitteabrasiivne valgendav hambapasta eemaldab hambaemailist tubakast, toidust ja jookidest tingitud plekke ja pigmente ning tasakaalustab suuõõne mikrofloorat. Lisaks selle unikaalsele koostisele sisaldab hambapasta bambuse mikropulbrit, mis võimaldab kiiresti ja ohutult eemaldada hambaemailist kattu ja pigmente

  BlanX® Med Active Enamel Protection, 100ml
  Valgendav hambapasta hambaemaili kaitseks

  Mitteabrasiivne valgendav pasta taastab ja tugevdab hambaemaili, väldib kaariest, igemepõletikku, kaitseb hambakatu eest ning annab hammastele tagasi nende loomuliku värvi tänu koostisesse kuuluvatele arktiliste samblike mikrograanulitele ja tsingi ioonidele, mis aitavad varustada hambaid mineraalainetega.
  CE märgistusega meditsiiniseade.

  BlanX® Med Delicate Gums, 100ml
  Valgendav hambapasta õrnadele igemetele

  Hambapasta põletikuvastane ning efektiivne ja õrnaloomuline valgendav toime baseerub islandi sambliku ja lagritsajuure ekstraktide koostoimel. Looduslikel ainetel põhinevad mikrokuulikesed kaitsevad nõrgaid ja rahustavad valutavaid igemeid, aitavad vältida hambakatu ja kaariese teket.

  BlanX® Med Sensitive Teeth, 100ml
  Valgendav hambapasta tundlikele hammastele

  Mitteabrasiivne hambapasta sisaldab tundlike hammaste emaili tugevdavat toimeainet hüdroksüapatiit, kaaliumkloriid ja naatriumfloriid ning tänu Islandi sambliku ekstraktile hoiab hambakatu kontrolli all, väldib kaariese teket ja taastab tumenenud hammaste endise värvi.

  ____________________________________________________________

  Nr Kirjeldus KogusTarbija hind Korvis
   | BlanX® Med White Teeth100 ml11,95 €+
   | BlanX® Med Intensive Stain Removal100 ml11,95 €+
   | BlanX® Med Active Enamel Protection100 ml11,95 €+
   | BlanX® Med Delicate Gums100 ml11,95 €+
   | BlanX® Med Sensitive Teeth100 ml11,95 €+
 • ProDentis

  BioGaia® ProDensis probiootilised imemistabletid

  BioGaia ProDentis

  Täiustatud suuõõne probiootik igemeprobleemide võitlemiseks, mis sisaldab laktobakterit Lactobacillus reuteri Prodentis. 30 suhkruta probiootilist imemistabletti (piparmündimaitseline). Toidulisand

  Mis on probiootikumid?

  Probiootikumid on toidulisandid nagu vitamiinid ja mineraalid. Sõna probiootiline, mis tähendab „elu poolt”, vastandub sõnale antibiootiline, mille tähendus on „elu vastu”. WHO definitsiooni järgi on probiootikumid elavad mikroorganismid, mis on piisavas koguses manustamisel peremeesorganismi tervisele kasulikud.

  Lactobacillus reuteri Prodentis on BioGaia enda patenteeritud probiootilised bakterid. Kuna L. reuteri Prodentis esineb inimese kehas loomulikult, on see inimese sisemuses elamiseks ainulaadselt kohandunud. L. reuteri Prodentis on mitmes valdkonnas tervisele erakordselt ja tõendatult kasulik, mistõttu peetakse seda tõeliselt heaks probiootiliseks bakteriks.

  Soovitatav annus

  1–2 tabletti päevas. Üks imemistablett sisaldab minimaalselt 200 miljonit elusat L. reuteri Prodentise bakterit. Soovitatavat päevast kogust ei tohiks ületada. Toodet ei tohiks kasutada mitmekesise toitumise asendusena.

  Kasutada eelistatavalt pärast hammastepesu. Laske tabletil suus aeglaselt sulada.

  Koostisained

  Täiteaine (isomaltoos), L. reuteri DSM 17938 ja L. reuteri ATCC PTA 5289 (L. reuteri Prodentis®), hüdrogeenitud palmiõli, piparmündimaitseaine, mentoolimaitseaine, piparmündiõli ja magustaja (sukraloos). Magusainetega. Ühe tableti netomass on 800 mg.

  Rasedus ja imetamine

  Toodet tohib raseduse ja imetamise ajal kasutada.

  Millal ja kuidas BioGaia Prodentis imemistabletti kasutada?

  ·        Kasutada regulaarselt optimaalseks suuhügieeniks, veritsevate või tundlike igemete puhul või hambaarsti/hügienisti soovitusel.

  ·        Eriti soovitatav olukordades, kus loomulik kaitse võib ohtu sattuda, näiteks raseduse või eriti stressirohke kiire perioodi ajal.

  ·        BioGaia Prodentis imemistabletti kasutamine on lihtne, meeldiv ja väga praktiline: lihtsalt võtke iga päev üks piparmündipastill pärast hammaste pesemist ja hambaniidi kasutamist. Laske pastillil aeglaselt suus sulada, võimaldades selle kasulikel koostisosadel hakata suus toimima.

  Hoiatus!

  BioGaia Prodentis on toidulisand ja seda ei tohiks kasutada mitmekesise toitumise asendajana.

  BioGaia Prodentis ei ole igapäevaste suuhügieenivahendite asendaja.

  Ärge ületage soovitatud päevast kogust! Hoida kuivas ja jahedas lastele kättesaamatus kohas.

  Sobib taimetoitlastele. Mitte kasutada, kui foolium on katki.

  Netokaal: 24g

  Parim enne ja toote number: vaata pakendilt

  Säilitamistingimused: Säilitada toatemperatuuril maks 25˚C.

  Nr Kirjeldus KogusTarbija hind Korvis
   | BioGaia ProDentisN30 tk16,90 €+